Szybki kontakt 61 29-55-900

sprawdź
Aktualności


Szanowni Państwo

 

Visa Mobile to nowy sposób płatności kartami Visa w internecie, udostępniony teraz także w aplikacji SGB Mobile. Bezpieczny, innowacyjny i intuicyjny. Kiedy płacisz Visa Mobile, nie musisz za każdym razem podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVV2. Wystarczy, że na stronie internetowej, na której dokonujesz zakupów, wpiszesz swój numer telefonu przypisany do karty w Visa Mobile i potwierdzisz płatność w aplikacji SGB Mobile.

Zatrudnimy pracownika na stanowisku analityka kredytowego w Centrali Banku.

 

 

Zarząd Banku Spółdzielczego

 Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie

 zawiadamia członków banku i mieszkańców powiatu międzychodzkiego

Potrzebujesz zabezpieczenia spłaty większego kredytu?

Gwarancja de minimis - umożliwia dostęp do kredytu obrotowego lub inwestycyjnego zabezpieczając ich spłatę. To także minimum wymagań – wszystkie formalności załatwisz u nas w Banku jednocześnie na etapie ubiegania się o kredyt dla Twojej firmy.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy czas
upłynął w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
a nadchodzący Nowy 2023 Rok 
był pełen nadziei, 
sukcesów i spełnionych marzeń.

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Banku Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 30.12.2022 r. placówki Banku będą otwarte do godziny 12:00. Wszystkie zlecenia płatnicze składane do godziny 12:00 zostaną zrealizowane z dniem 30.12.2022 r.Zlecenie złożone po godzinie 12:00 będą zrealizowane z dniem 02.01.2023 r.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy!

Czy wiesz, że od dnia 1 sierpnia 2022 r. możesz zawiesić spłatę rat kredytu hipotecznego i skorzystać z tzw. ustawowych „wakacji kredytowych”?

Na światowych rynkach finansowych od kilku lat trwa reforma wskaźników referencyjnych stopy procentowej. Skutkiem tej reformy jest postępująca zmiana funkcjonowania systemu finansowego. Świat jest w trakcie aktualizacji lub zmian dotychczas stosowanych wskaźników stopy procentowej, tworzenia nowych wskaźników jak i tworzenia planów awaryjnych obejmujących wpływ tych zmian na relację umowną między Klientami oraz Bankami.

Uprzejmie informujemy, że decyzje dotyczące zwrotów subwencji finansowych w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 dla mikrofirm i MŚP będą udostępniane w serwisach transakcyjnych banków od dnia 13 do dnia 15 lipca br. Prosimy beneficjentów o sprawdzanie komunikatów w bankowości elektronicznej w tym okresie.

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że w niedzielę 26 czerwca w godzinach 00:00 - 03:00 i 20:00 - 00:00 usługa BLIK będzie niedostępna.
Dodatkowo w niedzielę 26 czerwca, w godzinach 20:00 – 00:00 mogą wystąpić problemy w realizacji transakcji kartami Visa i Mastercard w bankomatach.

Za niedogodności przepraszamy!

Niechaj Święta Wielkanocne
rozbudzą w sercach nas wszystkich
kwitnącą wiosnę,
a wraz z nią nadzieję i radość na to,
co przynosi każdy nowy dzień.
WESOŁYCH ŚWIĄT!
życzą
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy

  

Zarząd Banku Spółdzielczego
Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego
w Sierakowie

 zawiadamia członków banku i mieszkańców powiatu międzychodzkiego

 

Szanowni Klienci,

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na gotówkę, Narodowy Bank Polski informuje, że posiada wystarczające zapasy w pełni umożliwiające pokrycie zapotrzebowania klientów banków na pieniądz gotówkowy. Wszystkie zamówienia banków realizowane są bez limitów wartościowych, w pełnej strukturze nominałowej, na terenie całego kraju.

nasiPartnerzy

facebook