Szybki kontakt 61 29-55-900

Generali, z myślą o domu i rodzinie

Dom czy mieszkanie to Twoja ostoja, a rodzina – wiadomo – jest najważniejsza. Nasze ubezpieczenie przygotowaliśmy po to, aby zapewnić Ci spokój nawet w trudnych sytuacjach. Wypłacimy odszkodowanie m.in. po pożarze, gdy ktoś ukradnie Twój samochód z garażu lub gdy deszcz zaleje pokój – nawet jeśli przez niedopatrzenie domownik zostawił otwarte okno. Wystąpiła szkoda i potrzebujesz złotej rączki? Zorganizujemy pomoc fachowca, np. hydraulika, i opłacimy jego pracę. Proponujemy Ci także opcję skorzystania z  pakietu usług medycznych, gdy ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi i będziesz potrzebować dodatkowych konsultacji.

Do pobrania:


Generali, z myślą o podróży

Góry? Morze? Jeziora? W Polsce mamy wszystko, czego możesz potrzebować, by wypocząć tak, jak lubisz. Żeby cieszyć się spokojem podczas wymarzonych wakacji w naszym kraju, ubezpiecz siebie i towarzyszy podróży. Dzięki ubezpieczeniu pomożemy Ci, jeśli ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi, również wtedy, gdy będziesz uprawiać sporty zimowe. Możesz także liczyć na naszą pomoc assistance, np. zorganizujemy Ci wizytę lekarską, transport ze szpitala do miejsca zamieszkania, a nawet opiekę i transport dzieci do domu. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wariant.

Nasze ubezpieczenie przygotowaliśmy dla osób, które planują podróż po Polsce. W zależności od tego, z kim wyjeżdżasz, możesz wybrać umowę:

  • indywidualną,
  • rodzinną – gdy wyjeżdżasz np. z dzieckiem,
  • grupową.

Chronimy Cię:

  • od momentu opuszczenia miejscowości zamieszkania do momentu powrotu do tego miejsca,
  • do 50 km od granicy Polski – jeśli w państwie sąsiednim np. wypoczywasz lub uprawiasz sport.

Ubezpieczenie podróżne możesz wykupić także, gdy wyjeżdżasz uprawiać sporty zimowe oraz wysokiego ryzyka, np. wspinaczkę skałkową czy kolarstwo górskie. Wystarczy, że zapłacisz dodatkową składkę.

Do pobrania:


Generali, z myślą o aucie

Masz samochód osobowy, terenowy, ciężarowy o wadze do 3,5 tony albo traktor czy motocykl? W zależności od wariantu ubezpieczenia, który wybierzesz, wypłacimy Ci odszkodowanie, gdy ktoś zniszczy, ukradnie lub uszkodzi Twój pojazd. Pomożemy Ci także, gdy to Ty będziesz sprawcą szkody. Możesz na nas liczyć również w innych sytuacjach, np. gdy auto się zepsuje i potrzebne będzie holowanie. Zorganizujemy i opłacimy jego naprawę. Wymienimy przednią szybę, jeśli będzie uszkodzona. Pomożemy Tobie i Twoim pasażerom wrócić do zdrowia po wypadku.

Do pobrania:

nasiPartnerzy

facebook