Szybki kontakt 61 29-55-900

Szanowni Państwo

informujemy, iż od 17 listopada 2015 roku  ruszył nowy program Visa Oferty. Visa Oferty to nowoczesny program skierowany do indywidualnych użytkowników debetowych i kredytowych kart Visa.

 

Jak to działa?

  1. Program Visa Oferty jest dostępny dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia, korzystających z osobistych kart debetowych lub kredytowych Visa wydanych w Polsce, w polskiej walucie (PLN). Karty Visa Business oraz przedpłacone karty Visa nie są uznawane w programie.
  2. Zarejestruj się (www.visaoferty.pl ), podając numer swojej karty debetowej lub kredytowej Visa — zajmie Ci to chwilę.
  3. Po rejestracji otrzymasz pierwsze, powitalne oferty. Po tygodniu zaczniesz dostawać oferty dopasowane do Ciebie, przygotowane w oparciu o Twoją historię zakupów.
  4. Możesz skorzystać z każdej oferty, którą Ci prześlemy. Wystarczy, że ją wyświetlisz, a stanie się aktywna. Wyjątek stanowią oferty, z których należy korzystać tylko online poprzez stronę partnera.
  5. Jeśli spodoba Ci się jakaś oferta, sprawdź szczegóły i skorzystaj z niej. Wystarczy, że zapłacisz zarejestrowaną w programie kartą Visa, a Twoje zakupy będą spełniać kryteria oferty.
  6. Zwrot pieniędzy otrzymasz bezpośrednio na rachunek Twojej karty Visa, zwykle w ciągu pięciu dni roboczych.

Partnerami programu są m.in.: Multikino, Kruk, Hilton, Telepizza, North Fish, Adidas, Reebok oraz Intersport, a z każdym miesiącem do akcji będą dołączać kolejni partnerzy.

nasiPartnerzy

facebook