Szybki kontakt 61 29-55-900

Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie

poszukuje osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:
Analityk Kredytowy

Miejsce pracy: Centrala Banku w Sierakowie

Opis stanowiska:
•    weryfikacja dokumentacji kredytowej pod kątem kompletności, poprawności i wiarygodności,
•    ocena ryzyka pojedynczej transakcji (w tym: analiza zdolności kredytowej klienta, ocena adekwatności zaproponowanego zabezpieczenia spłaty kredytu, ocena opłacalności kredytowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego),
•    strukturyzowanie transakcji oraz przygotowanie rekomendacji dotyczących podjęcia decyzji kredytowej,
•    prezentowanie rekomendacji dotyczących podjęcia decyzji kredytowej na posiedzeniach Zarządu Banku,
•    świadczenie pomocy merytorycznej pracownikom Oddziałów Banku w procesie oceny wniosków kredytowych i sporządzania dokumentacji kredytowej,
•    monitorowanie sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców,
•    monitorowanie zabezpieczeń udzielonych kredytów,
•    monitorowanie terminowości spłat rat kapitału i odsetek,
•    raportowanie i przedkładanie Zarządowi Banku propozycji/informacji w zakresie klasyfikacji należności do odpowiedniej grupy ryzyka wraz z rekomendacją dotyczącą tworzenia/rozwiązywania rezerw celowych.

Wymagania:
•    wykształcenie ekonomiczne,
•    mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
•    zdolność analizowania danych, wyciąganie wniosków, rekomendowania rozwiązań,
•    znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
•    nastawienie na pracę zespołową, a także odpowiedzialność i samodzielność w realizowaniu zadań,
•    umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,
•    dyskrecja i kultura osobista.

Oferujemy:
•    interesującą i rozwijającą pracę na samodzielnym stanowisku w Centrali Banku,
•    stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
•    przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze w Centrali Banku,
•    szkolenia.

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Analityk kredytowy”. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty. Termin nadsyłania aplikacji: do dnia 31.10.2019 r. W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie z siedzibą w Sierakowie przy ul. Bolesława Chrobrego 6,
64-410 Sieraków”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko – Sierakowskiego  z siedzibą w Sierakowie przy ul. Bolesława Chrobrego 6, 64-410 Sieraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt: wyłącznie mailowy.

Pliki do pobrania
•    Ogłoszenie Analityk Bank
•    Rekrutacja - zgoda na przetwarzanie danych osobowych
•    Rekrutacja klauzula - 07.2019

nasiPartnerzy