Szybki kontakt 61 29-55-900

Natychmiast przelewasz. Natychmiast odbierasz.
Przelewy Express Elixir już dostępne w Banku Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego! Jest to pierwszy w Polsce i drugi w Europie profesjonalny system rozliczeniowy, umożliwiający bezpośrednią realizację przelewów natychmiastowych.

Oszczędność czasu
Większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy. Daje możliwość rozliczania transakcji w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Innowacyjne rozwiązanie
System został uznany „Liderem Innowacji 2012” w kategorii „Najciekawsza innowacja dla banku” w konkursie Liderów Świata Bankowości.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Do prowadzenia rozliczeń nie są wykorzystywane rachunki pozabankowych instytucji pośredniczących. Środki zgromadzone na potrzeby rozliczania transakcji są zdeponowane w NBP, pieniądze klientów nie opuszczają więc systemu bankowego.

Jak działa Express Elixir?
· Aby móc złożyć dyspozycję realizacji przelewu natychmiastowego, konieczne jest, aby bank odbiorcy przelewu był dostępny w systemie i realizował przelewy natychmiastowe*.
· Przelewy można realizować w placówce Banku i/lub za pośrednictwem kanałów elektronicznych.
· Przelewy natychmiastowe realizowane są wyłącznie w złotych.
· Dyspozycja przelewu natychmiastowego może zostać złożona wyłącznie z datą bieżącą.
· Dyspozycja przelewu natychmiastowego może zostać złożona w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00.
· Limit pojedynczej transakcji to 10 000 zł.

*Lista banków realizujących przelewy natychmiastowe dostępna jest na stronie internetowej www.expresselixir.pl

nasiPartnerzy

facebook