Szybki kontakt 61 29-55-900

Oszczędzaj i wygrywaj z Bankiem Spółdzielczym Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego

Ruszaj w nowy rok za kierownicą nowego Opla MOKKA X! Czy słyszałeś o atrakcyjnych nagrodach czekających na tych, którzy lubią oszczędzać?
 
Z Bankiem Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego marzenia się spełniają. Na naszych klientów czeka moc niezwykłych nagród, a wśród nich dynamiczny i nowoczesny Opel MOKKA X.
 
Oszczędzaj i wygrywaj! Moc nagród czeka na tych, którzy od 7 stycznia do 29 marca otworzą w Banku Spółdzielczym Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego lokatę 6-miesięczną, na której zdeponują minimum 500 złotych. Szanse na Twoje zwycięstwo zwiększają się z każdą wielokrotnością kwoty 500 złotych powierzonej Twojemu zaufanemu Bankowi Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego.
 
Atrakcyjne oprocentowanie lokat w Banku Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego idące w parze z możliwością wygrania wielu niezwykłych nagród to okazja, której nie można przeoczyć.
 
Nowoczesny Opel MOKKA X z silnikiem 1,4 Turbo o mocy 120 koni mechanicznych, 50-calowe telewizory Samsung, wodne odkurzacze bezprzewodowe Bissell Crosswave, czytniki e-book inkBOOK Lumos i opiekacze do kanapek Russell Hobbs Cook@Home już czekają na tych, którzy chcą pomnażać swoje oszczędności w Bankach Spółdzielczych Grupy SGB.

Odwiedź najbliższą placówkę Banku Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego i dowiedz się więcej o zimowej edycji Loterii Promocyjnej „Lokata SGB”. Ulokuj w Twoim Banku 500 złotych lub więcej i wzmacniaj szanse na wygraną.

Regulamin Loterii Promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2019)” dostępny jest tutaj

nasiPartnerzy

facebook