Szybki kontakt 61 29-55-900

sprawdź
Aktualności


RODZINA 500+ - szybki, łatwy i wygodny dostęp do środków w Banku Spółdzielczym Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie

Portfel SGB to aplikacja umożliwiająca dokonywanie szybkich i wygodnych płatności kartą mobilną Visa zainstalowaną w telefonie posiadającym system operacyjny Android w wersji minimum 4.4 oraz obsługę NFC. Do komunikacji karty z terminalem płatniczym wykorzystywana została technologia Host Card Emulation (HCE), pozwalająca na dokonywanie płatności niezależnie od operatorów telefonii komórkowej. Wystarczy odblokować ekran telefonu i zbliżyć go do czytnika kart bezstykowych.

Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie wprowadza następujące zmiany w zakresie świadczonych usług:

Samochód osobowy Skoda Octavia Ambition i wiele innych atrakcyjnych nagród można wygrać w loterii Lokat SGB Letnie Łowienie. Załóż lokatę i wygraj.

Zamów kartę Mastercard, zrób zakupy i odbierz jeden z upominków w postaci kosza termicznego, piłki do siatkówki lub kosmetyczki Wittchen.

Lokata z Loterią pomnoży Twoje oszczędności, a oprócz tego da Ci szansę na zdobycie komfortowego samochodu i wielu atrakcyjnych nagród.

Harmonogram zebrań Grup Członkowskich Banku Spółdzielczego Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie w 2017 roku...

         Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 kwietnia 2017 roku wprowadzony zostanie nowy „Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych w Banku Spółdzielczym Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie”. Pełna treść Regulaminu dostępna jest w oddziałach Banku oraz na stronie internetowej Banku www.bssierakow.pl.

         Uprzejmie informujemy, że zgodnie z obowiązującą w Banku „Taryfą prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe”, Bank zmienia od dnia 1 marca 2017 roku sposób pobierania prowizji i opłat związanych z realizacją zleceń płatniczych z rachunku bankowego (przelewów) – prowizje i opłaty pobierane będą niezwłocznie, w dniu złożenia albo wykonania dyspozycji.

Wybierz sprytną lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale również da szansę na wygranie nowego samochodu. Wystarczy ulokować 500 zł na 6 miesięcy, aby mieć szansę na zdobycie jednej z wielu atrakcyjnych nagród.

Uprzejmie informujemy, iż dnia 30.12.2016 r. wszystkie Oddziały Banku Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego będą czynne do godz. 12:00.
Dyspozycje zlecone drogą elektroniczną, będą również realizowane do godz. 12:00.

Punkty kasowe przy ul. Piłsudskiego 45 i przy ul. 17 Stycznia 143 w Międzychodzie będą czynne do godz. 11:30.

Z okazji nadchodzących  Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy czas upłynął w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a nadchodzący Nowy 2017 Rok był pełen nadziei, sukcesów i spełnionych marzeń.

         Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 marca 2017 roku wprowadzony zostanie nowy „Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych w Banku Spółdzielczym Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie”. Pełna treść Regulaminu dostępna jest w oddziałach Banku oraz na
stronie internetowej Banku www.bssierakow.pl - [REGULAMIN].

Samochód osobowy marki Renault Mégane i wiele innych atrakcyjnych nagród można wygrać w jesiennej loterii Lokat SGB sprytne oszczędzanie. Załóż lokatę i wygraj.

Doładuj telefon w Orange na kartę kwotą z przedziału 5 zł - 200 zł, zgłoś hasło konkursowe, kup internet Światłowód Orange i wygraj jednego ze 100 smartfonów!

Może łatwo nie będzie, ale jeśli podejmiesz wyzwanie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że 1 ze 100 smartfonów Samsung wyląduje właśnie u Ciebie.

nasiPartnerzy

facebook