Szybki kontakt 61 29-55-900

sprawdź
Aktualności


Zatrudnimy pracownika na stanowisko Kredytowe i Obsługi Klienta.

Sprawdź co zyskujesz grając z nami w Zimowej Loterii Lokaty SGB.

Sprzedaż premiowa kart jest prowadzona od 18 grudnia 2017r. do 28 lutego 2018r.

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wielkie marzenia, pełnego optymizmu, szczęścia i powodzenia życzy Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Banku Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego.

Zatrudnimy pracownika na stanowisku działu księgowości.

Zacznij jesień z lokatą i wygraj samochód Seat Leon 5D Copa oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach Rafał Nowak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 04-10-2017 r. o godz. 9:15 w budynku Sądu Rejonowego w Szamotułach Wydział I Cywilny mającego siedzibie przy ul. Al. I Maja 5a w sali nr 205 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości stanowiąca nieruchomość gruntową, rolną, składającą się z działki nr 243/14 o pow. 1,14.11 ha.

01 września 2017 roku została wprowadzona promocja dla klientów indywidualnych Grupy SGB pod hasłem „Radość z życia! Visa… to początek”. Klient, który do końca września zamówi kartę debetową lub kredytową Visa, może stać się posiadaczem jednego z 3700 upominków, skórzanego portfela lub torby podróżne.

RODZINA 500+ - szybki, łatwy i wygodny dostęp do środków w Banku Spółdzielczym Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie

Portfel SGB to aplikacja umożliwiająca dokonywanie szybkich i wygodnych płatności kartą mobilną Visa zainstalowaną w telefonie posiadającym system operacyjny Android w wersji minimum 4.4 oraz obsługę NFC. Do komunikacji karty z terminalem płatniczym wykorzystywana została technologia Host Card Emulation (HCE), pozwalająca na dokonywanie płatności niezależnie od operatorów telefonii komórkowej. Wystarczy odblokować ekran telefonu i zbliżyć go do czytnika kart bezstykowych.

Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie wprowadza następujące zmiany w zakresie świadczonych usług:

Zamów kartę Mastercard, zrób zakupy i odbierz jeden z upominków w postaci kosza termicznego, piłki do siatkówki lub kosmetyczki Wittchen.

Lokata z Loterią pomnoży Twoje oszczędności, a oprócz tego da Ci szansę na zdobycie komfortowego samochodu i wielu atrakcyjnych nagród.

Harmonogram zebrań Grup Członkowskich Banku Spółdzielczego Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie w 2017 roku...

         Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 kwietnia 2017 roku wprowadzony zostanie nowy „Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych w Banku Spółdzielczym Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie”. Pełna treść Regulaminu dostępna jest w oddziałach Banku oraz na stronie internetowej Banku www.bssierakow.pl.

nasiPartnerzy

facebook